Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
128 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
128 Paweł Kołtko (pawi_24)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
128 Alex Basałaj (abasalaj)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
132 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
63
132 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
63
134 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
62
135 Szymon Orlikowski (Szymon Orlikowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
135 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
137 Tomasz Polak (Tomasz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
137 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
137 Filip Nowak (Filip56)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
60
137 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
137 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
142 Feliks Strama (Feliks Strama)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
143 Michał Jankowski (MichalJankowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
143 Rajmund Niwiński (Raito)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
143 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
58
143 Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
58
143 Kuba Walęga (qxy)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
58
143 Hubert Backiel (hubbac)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
58
149 Kamil nikt (efjeden)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
57
149 Bartosz Adamowicz (BartoszAdamowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
57
151 Urszula Pandel (ulap)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
56
151 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
56
151 Bartosz Snarski (Burght)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
56
154 Szymon Izbiński (Szymon Izbiński)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
55
155 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
155 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
155 Monika Schmidt (Monika Schmidt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
155 Michał Pussty (mp)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
155 Michał Dryl (mdryl)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
155 Jakub Trzeciakowski (jaktrz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
161 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
161 Cyprian Należny (cypr)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
53
161 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
161 Ida Średnicka (wisniowepikolo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
161 Jacek Krętowski (jkretowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
53
166 Sabina Balcerzak (Sabina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
166 Jakub Gulewicz (Jakub)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
166 Adam Bryndza (adameq)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
52
166 Cezary Dawidowicz (CezaryDawidowicz999)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
166 Łukasz Pryzmont (Lpryzmont)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
52
171 Konrad Kaźmierczak (Konrad)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
51
171 Leszek Kuczko (Leszekan)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
51
171 Łukasz Rudnik (luker)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
51
174 mateusz wilgosz (mateusz_wilgosz)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
50
174 Maja Bujalska (majbuj)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Jan Hołda (janek hołda)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
174 Olivier Wieczeryński (oliwie)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Patryk Iżbicki (pizbicki)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Natalia Janowik (njanowik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Maciej Łukasiewicz (MCKLess)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
174 Filip Stanica (dizki_chrupek)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
174 Szymon Mikulski (SzymMik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
184 Miłosz Popowicz (MiloszPopowicz)
Szkoła Podstawowa nr.91, Wrocław
49
185 Maciej Goroszewski (mgoro)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
48
186 Wojciech Bratek (wojtekb)
Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław
47
186 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
186 Bartosz Gordziewicz (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
186 Paulina Adamus (Adamus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
186 Jędrzej Święczkowski (jedrswi)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
47
186 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
192 Sebastian Zachowicz (szakok)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
46

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
33
2 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
13
3 Wojciech Urbaniak (Krejzikkk)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
7
3 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
5 Antoni Kamiński (Imxantek)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
5
5 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
5
7 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
4
8 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
8 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
8 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
8 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
8 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
13 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Marcin Włodarczak (m4rc1n3q)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Natalia Werdoni (Verna)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
13 Michał Tarnowski (Michal)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
2
13 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Bartosz Gordziewicz (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
2
13 Maks Walicki (makwal)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
13 Konrad Kaźmierczak (Konrad)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
2
13 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Antonina Ferenc (antferenc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
13 Sebastian Paszkowski (Sponge)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
2
13 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Paweł Tomczuk (Pawell09)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
13 Tymon Durlej (Tymond)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
2
13 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
13 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
2
34 Wojciech Kurach (wojciech_kurach)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, Wrocław
1
34 Bartosz Trochimczuk (btrochim)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
34 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Michał Kryński (GalAnonim)
Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta, Słubice
1
34 Michal Zagrajek (michalzagrajek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Antoni Mossakowski (AntiMoss)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Konrad Milewski (konradMil)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
34 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Paweł Tyszkiewicz (Pablo)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
1
34 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Natalia Śmieińska (rozowe_kalosze)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Marcel Szelwiga (Ramzel)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
1
34 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Patrycja Dzielendziak (Patrycjadz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Tsima lazarchyk (tims_gt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 mirek Sniegon (mireksn)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Antoni Surmiak (ian2aneam)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Miłosz Popowicz (MiloszPopowicz)
Szkoła Podstawowa nr.91, Wrocław
1
34 Jakub Gulewicz (Jakub)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Aleksander Boberski (Olkusz)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
34 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Maria Głód (marglo7)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Michał Witkowski (ShadowSeal04)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
34 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1