Problem description


Powtarzające się ciągi
(powtarzajace-ciagi)
Limit pamięci: 256 MB
Limit czasu: 2.00 s

W Bajtocji niedługo wybory. Bajtek ma już dość słuchania przemówień, w których politycy ciągle powtarzają nazwiska przeciwników. Ostatnie przemówienie przedstawiciela Bajtockiej Zjednoczonej Partii Informatyków. podniosło mu ciśnienie: polityk ten w zasadzie ciągle powtarzał to samo. Bajtek zapisał sobie transkrypt przemówienia i chciałby policzyć ile jest w nim powtórzeń. Dokładniej, interesuje go liczba różnych spójnych podsłów przemówienia, które występują w nim co najmniej trzy razy. Pomożesz?

Napisz program, który: wczyta transkrypt przemówienia, wyznaczy liczbę różnych spójnych jego fragmentów, które występują w przemówieniu co najmniej trzykrotnie i wypisze wynik na standardowe wyjście.

Wejście

W pierwszym (jedynym) wierszu wejścia znajduje się niepusty ciąg małych liter alfabetu angielskiego (bez żadnych odstępów) – treść przemówienia polityka.

Wyjście

W pierwszym (jedynym) wierszu wyjścia powinna się znaleźć jedna liczba całkowita – liczba różnych spójnych fragmentów przemówienia, które wystąpiły w nim co najmniej trzykrotnie.

Ograniczenia

Długość przemówienia nie przekracza 500 000 znaków.

Przykład

Wejście Wyjście Wyjaśnienie
abaabab
3

W tym przypadku powtarzające się fragmenty przemówienia to: a, b oraz ab. Fragment a powtarza się nawet cztery razy.