Ranking


Contest
Turniej indywidualny nr 17
# Name
A
B
C
D
E
F
G
H
1 [Fani Ridika] Jakub Koliński (jkolinski), Olaf Targowski (otargowski), Waldemar Lamandini (WLamandini)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

> 9999
 
> 9999
+3
> 9999
+5
> 9999
 
> 9999
+1
> 9999
+4
 
  (+1)
 
  (+17)
6 > 99999
2 Piotr Dybich (Piokemon)
SP nr. 1 im. Orła Białego, Strzyżów
3
 
4923
+5
23
 
59
+4
3481
+3
 
  (+3)
 
  (+1)
5 8729
3 Adam Sołtan (ahsoltan)
Uniwersytet Warszawski, Warszawa
1
 
> 9999
+3
45
+2
81
 
> 9999
+3
5 52928
4 Dawid Lebryk (daw222)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
4
 
123
 
28
 
66
 
 
  (+5)
4 221
5 Mateusz Jurach (mat_jur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
 
73
+5
23
+1
42
+1
4 282
6 Mateusz Kowalski (Itnes)
VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz
4
 
 
  (+1)
18
+3
57
+2
140
 
4 319
7 Norbert Dąbrowski (Norbertnjd)
XIII LO, Szczecin
17
 
74
+1
30
 
166
+2
4 347
8 Dawid Pawelec (uilath)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
2
 
85
 
62
+4
123
+1
4 372
9 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
2
 
 
  (+2)
91
+4
30
 
118
+3
4 381
10 Mikołaj Owczarz (Pedro_LKR)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
5
 
105
+4
37
+4
63
+1
4 390
11 Patryk Buliński (patrykbulinski)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
44
 
156
+4
53
 
77
 
4 410
12 Bartosz Niedźwiedź (bartmath)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
4
 
109
+6
124
+1
350
+10
4 927
13 Grzegorz Głogowski (GrzegorzG)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
13
 
1662
+1
58
+5
148
 
4 2001
14 Mateusz Nowak (m_nowak)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
15
 
3460
+1
37
 
125
+1
 
  (+3)
 
  (+17)
4 3677
15 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
4
 
584
+10
574
+3
2315
+7
 
  (+1)
4 3877
16 Paweł Kołtko (pawi_24)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
 
3397
 
647
+3
178
+4
4 4369
17 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
6
 
13
 
33
 
3 52
18 Adam Gąsienica-Samek (Adam_GS)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
10
 
 
  (+4)
7
+1
20
 
3 57
19 Michał Burzyński (Seraphim)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
2
 
8
 
60
 
 
  (+5)
3 70
20 PIotr Ochal (Rybek)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
18
 
24
 
47
+1
3 109
21 Weronika Bala (wera.bala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
8
 
28
 
88
 
 
  (+1)
3 124
22 Marek Kycia (marek_kycia)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
3
 
28
+1
59
+1
3 130
23 Wojciech Malinowski (wojtekmal)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
8
 
56
 
84
 
 
  (+3)
3 148
24 Konrad Pajewski (Konti2)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
2
 
12
+1
100
+1
3 154
25 Ignacy Kus (trashcat)
XIII LO, Szczecin
6
 
20
+2
51
+2
3 157
26 X Y (X)
École Polytechnique Fédérale de Lausanne, Lausanne
7
 
 
  (+4)
27
 
65
+3
 
  (+5)
3 159
27 Bartosz Olizarowski (Bartek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
10
 
 
  (+1)
26
 
70
+3
3 166
28 Natalia Mietelska (nmietelska)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
8
 
33
 
135
 
3 176
29 Damian Sosulski (damianides)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
2
 
59
+2
104
 
 
  (+1)
3 205
30 Szymon Nowak (Szymon_25)
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Racibórz
5
 
16
 
109
+4
 
  (+1)
3 210
31 Jakub Szydło (sidlee)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
5
 
38
+2
115
+1
3 218
32 Karol Żeleźnik (kzeleznik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
 
68
+2
112
 
3 224
33 Mateusz Królicki (mateus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
22
 
66
+1
123
+1
3 251
34-35 Ignacy Boehlke (Bombylius)
XIII LO, Szczecin
4
 
 
  (+3)
72
+3
100
+1
3 256
34-35 Małgorzata Wróbel (m_wrobel)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
7
 
 
  (+6)
69
+4
100
 
3 256
36 Karol Radek (roupiq)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
20
 
82
+1
122
+2
3 284
37 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
 
 
  (+2)
58
+1
147
+4
3 308
38 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
31
 
 
  (+4)
98
+1
160
 
3 309
39 Kamil Mrówczyński (kamrow)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
11
 
73
 
149
+7
3 373
40 Patrycja Dzielendziak (Patrycjadz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
105
 
123
+2
167
 
3 435
41 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
23
 
 
  (+7)
109
+4
195
+2
3 447
42 Maciej Kuczyński (maxitrox)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
6
 
3414
+3
21
 
 
  (+16)
3 3501
43 Jan Kozubal (Janko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1791
 
3589
+1
4429
+1
3 9849
44 Jan Malinowski (Jan636)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Kraków
9090
 
> 9999
+12
> 9999
+1
 
  (+4)
3 30295
45 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
 
 
  (+1)
28
 
> 9999
+4
3 85589
46 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
 
23
 
 
  (+1)
2 26
47 Kinga Równicka (Kiniara)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
8
 
22
 
 
  (+4)
2 30
48 Adam Lipski (AdamLipski)
ILO, Białystok
8
 
23
 
 
  (+1)
2 31
49 Magdalena Kociubińska (maddie)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
9
 
24
 
 
  (+6)
2 33
50 Antoni Iwanowski (antekiwa)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
7
 
33
 
 
  (+5)
2 40
51 Marta Starczewska (Marta3679)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
5
 
 
  (+2)
37
 
2 42
52 Ryszard Kępa (Richi008)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
15
 
28
 
 
  (+1)
2 43
53 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
9
 
35
 
2 44
54 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
17
 
33
 
2 50
55 Marta Komar (markom10)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
 
44
 
 
  (+2)
2 51
56 Filip Rogowski (FilipRogowski)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
11
 
 
  (+1)
46
 
2 57
57 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
22
 
46
 
2 68
58 Maciej Łukasiewicz (MCKLess)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
25
 
50
 
2 75
59 Michał Hajac (Zniizer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
 
53
+1
2 77
60 Dominik Jarosławski (dJaroo)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
7
 
39
+2
2 86
61 Wiktoria Goworek (wiktoriag)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
29
 
44
+1
 
  (+3)
2 93
62 Wojciech Grzela (wojtup)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
21
 
 
  (+2)
74
 
2 95
63 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
14
 
42
+2
2 96
64 Aleksander Olszewski (alekolsz)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
9
 
 
  (+2)
 
  (+3)
91
 
2 100
65-66 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
 
98
 
 
  (+4)
 
  (+4)
2 105
65-66 Dawid Szkudlarski (Kret2357)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
5
+1
 
  (+4)
60
+1
2 105
67 Filip Stanica (dizki_chrupek)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
36
 
71
 
2 107
68 Jakub Trzeciakowski (jaktrz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
32
 
60
+1
2 112
69 Maja Hryń (maja_973)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
11
+1
 
  (+1)
84
 
 
  (+4)
2 115
70 Szymon Ciesielczyk (Kisielek)
II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Konin
20
 
64
+2
2 124
71-72 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
24
 
85
+1
2 129
71-72 Mikołaj Żuber (nokopter)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
32
+1
57
+1
 
  (+5)
2 129
73 Stanisław Turkowski (statur2137)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
5
 
66
+3
 
  (+2)
2 131
74 Adam Wyszkowski (AdamWysz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
20
 
74
+2
2 134
75 Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
22
+2
 
  (+2)
74
 
 
  (+9)
2 136
76-77 Bartosz Malinowski (BartoszMal)
Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie
6
 
133
 
2 139
76-77 Aleks Popkowski (AlexD)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
20
 
119
 
 
  (+2)
2 139
78 Filip Kucharczyk (dzonas)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
36
 
87
+1
2 143
79-80 Rafał Kotarski (rafkot14)
II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Konin
21
 
63
+3
 
  (+2)
2 144
79-80 Max Makówka (0xMax)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
6
+1
58
+3
 
  (+2)
 
  (+1)
2 144
81 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
31
 
79
+2
 
  (+2)
2 150
82 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
20
+2
51
+2
 
  (+1)
2 151
83 eliasz miczejko (eliasz)
ILO, Białystok
52
 
65
+2
 
  (+10)
2 157
84 Bartosz Szczerbiński (BSC)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
26
 
 
  (+3)
133
 
 
  (+9)
2 159
85 Michał Kaźmierczak (4QT0R)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
48
 
112
 
2 160
86 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
40
 
62
+3
2 162
87 Patryk Kowiel (Patryk)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
59
 
87
+1
2 166
88-89 Michał Mieszek (michalmieszek)
Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie
102
+1
48
 
 
  (+3)
2 170
88-89 Kazimierz Stankiewicz (KazimierzEunika)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
10
 
 
  (+1)
160
 
 
  (+2)
2 170
90 Marcin Otte (M4RC1NO)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
16
 
79
+4
 
  (+5)
2 175
91 Łukasz Fac (lukasz_fac)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
9
+1
89
+3
2 178
92 Hubert Mężyński (hubmez)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
33
+2
69
+2
2 182
93 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
8
 
 
  (+3)
95
+4
2 183
94 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
12
 
73
+5
 
  (+1)
2 185
95-96 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
75
 
111
 
 
  (+1)
2 186
95-96 Amelia Skurska (amesku)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
17
+5
49
+1
2 186
97 Michał Kurpiewski (Michal_Kurpiewski)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
4
 
63
+6
 
  (+7)
 
  (+2)
 
  (+3)
2 187
98 Krzysztof Cholewa (bornikard)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
53
 
 
  (+2)
112
+2
2 205
99 Grzegorz Martyna (grzes_m)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
52
 
126
+2
 
  (+5)
2 218
100 Tomasz Kruk (TomaszKruk)
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin
114
 
 
  (+1)
107
 
2 221
101 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
10
+1
120
+5
 
  (+2)
 
  (+2)
2 250
102 MIKOŁAJ WIECZOREK (mikow )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
115
 
126
+2
2 281
103 Jakub Żyto (jakubm)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
132
 
154
+1
 
  (+3)
2 306
104 Jagoda Dębicka (metafresti)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
27
 
 
  (+1)
211
+4
2 318
105 Filip Borek (filipborek)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
5
 
146
+10
2 351
106 Jan Obczyński (jan_obczynski)
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku, Płock
166
+1
150
+2
 
  (+1)
2 376
107 Marcin Brodniak (mbrodniak)
Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, Zgorzelec
128
+6
134
+3
2 442
108 Krzysztof Lizak (kszychu007)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
160
+3
165
+4
2 465
109 Mikołaj Juszczak (mikolajjuszczak)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
29
+2
134
+16
 
  (+3)
2 523
110 Franciszek Czauderna (stevo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
260
 
277
+2
2 577
111 Adam Sowiński (adam_sowinski06)
IX LO im.Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa
106
 
729
+8
2 995
112 Sylwia Sapkowska (sysia)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
491
 
508
 
 
  (+3)
2 999
113 Dominika Szymaniak (dszy)
Szkoła w Chmurze, Warszawa
1692
 
1728
 
2 3420
114 Hubert Głuchowski (fishhh)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
> 9999
 
 
  (+2)
> 9999
+1
2 38573
115 Konrad Deryło (kderylo)
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, Biłgoraj
> 9999
 
> 9999
 
2 > 99999
116 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
> 9999
 
> 9999
 
2 > 99999
117 Adam Mosiek (Admo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
 
 
  (+5)
 
  (+3)
1 3
118 Jeremi Wawszczyk (jeremi_wawszczyk)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
5
 
 
  (+3)
 
  (+1)
1 5
119 Igor Czaplicki (igor_cz)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
6
 
 
  (+7)
1 6
120-121 Dominik Drożdż (NisGame)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
7
 
 
  (+11)
 
  (+1)
 
  (+4)
1 7
120-121 Łukasz Grabowski (Lukson-_0)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
7
 
1 7
122 Mikołaj Wrzesiński (Mik01aj)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź
8
 
 
  (+4)
1 8
123 Julia Olzak (jolzak)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
9
 
 
  (+1)
1 9
124-125 Kajetan Chmurski (KajetanCh)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
10
 
 
  (+7)
1 10
124-125 Anna Kaszuba (Anna_Kaszuba)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
10
 
1 10
126 Błażej Grot (azuolas)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
11
 
 
  (+6)
 
  (+2)
1 11
127 Tymoteusz Szymański (Frytka1581)
Szkoła Podstawowa nr 211, Warszawa
13
 
1 13
128 Alan Sadowski (alan_sand)
I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica
17
 
 
  (+24)
 
  (+4)
1 17
129 Bartłomiej Niedbała (dubajstan)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, Lubin
18
 
1 18
130 Maria Polnik (swiszczyzyk)
XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa
19
 
 
  (+2)
 
  (+4)
1 19
131 Joanna Potempa (asiap)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
23
 
 
  (+5)
1 23
132 Mikołaj Olszowy (OlszowyMikolaj)
XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa
9
+1
 
  (+1)
1 29
133 Igor Nowicki (consultingmed)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
13
+1
 
  (+1)
1 33
134-136 Daniel Janczyk (Diablik_14)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
16
+1
 
  (+4)
 
  (+20)
 
  (+2)
 
  (+11)
 
  (+2)
 
  (+5)
1 36
134-136 Mikołaj Korzybski (mkorzybski)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
36
 
 
  (+3)
1 36
134-136 Maciej Kupiec (Kojfer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
36
 
 
  (+7)
 
  (+1)
1 36
137 Roksana Cibor (RoxieC)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
47
 
 
  (+3)
 
  (+1)
1 47
138-139 Dominika Stankiewicz (dominikastankiewicz)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
48
 
 
  (+2)
1 48
138-139 Tomasz Żurawski (tomasz_zurawski)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
48
 
 
  (+1)
 
  (+3)
 
  (+1)
1 48
140 Kacper Kuchcik (KacperKuchcik)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
31
+1
 
  (+6)
 
  (+4)
1 51
141 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
36
+1
 
  (+2)
1 56
142 Maciej Goldeman (UbergHax)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
60
 
 
  (+4)
1 60
143 Michał Paweł Bublewicz (MinioB)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
65
 
1 65
144 Kacper Bieryło (Kacbier)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
49
+1
1 69
145 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
+1
 
  (+3)
1 70
146 Jakub Grzelak (KubaGrzelak)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
75
 
 
  (+3)
1 75
147 Cyprian Ziółkowski (cypzio)
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Herbatki, Wrocław
78
 
1 78
148 Maciej Szczygieł (macszc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
80
 
1 80
149 Filip Latuszek (hyopplo)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
84
 
 
  (+4)
1 84
150-151 Bartosz Matuk (bmatuk)
III Liceum im. k.k Baczyńskiego, Białystok
67
+1
1 87
150-151 Wojciech Pasternak (WPast)
Szkoła Podstawowa nr 221, Warszawa
87
 
 
  (+2)
 
  (+2)
 
  (+1)
1 87
152 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
73
+1
1 93
153 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
23
+4
1 103
154 Maciej Wójcik (Maciek_Wojcik)
Technikum dla Niewidomych, Laski
107
 
1 107
155 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
68
+2
 
  (+1)
1 108
156 Helena Gregorczyk (h3l3n444)
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego, Warszawa
90
+1
1 110
157 Jan Ryszkiewicz (Johanild)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
113
 
 
  (+1)
1 113
158-159 Szymon Gawrylak (lakarnum)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
101
+1
 
  (+5)
1 121
158-159 Brunon Przybylski (Brunon14)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
81
+2
 
  (+4)
1 121
160 Zuzia Kieś (zuz.ia99_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
76
+3
 
  (+1)
1 136
161 Aleksandra Zdzieszyńska (ola_zdzieszynska)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
139
 
1 139
162 Pawciuuu Komarek (Paweł K)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
127
+2
 
  (+1)
1 167
163 Emilia Gajewska (emiliagajewska)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
63
+6
 
  (+5)
1 183
164 Mikołaj Karbowniczek (Karbool07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
192
 
 
  (+1)
 
  (+2)
1 192
165 Paweł Warchoł (8prom8)
sp 221, warszawa
162
+3
 
  (+2)
 
  (+3)
1 222
166 Tadeusz Kozłowski (Tadzio)
Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie
177
+5
1 277
167 Ignacy Koszyk (Ignacy110)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
150
+9
 
  (+2)
1 330
168 Aleksandra Strzelecka (Aleks1729)
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Jarocin
431
 
1 431
169 Adrian Gil (Rattus Norvegikus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
682
+1
1 702
170 Cyprian Lasa (wiljam144)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
2912
 
1 2912
171 Mateusz Kępski (niewiem123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4567
 
1 4567
172 Urszula Kwiatkowska (ula)
Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie
6435
+1
1 6455
173 Bartosz Budniak (b_budniak)
IX LO, Gdańsk
> 9999
+2
1 14881
174-177 Dominik Broma (DominosB)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15821
174-177 Jan Drzewiecki (JanD)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15821
174-177 Maja Ochotna (m_ocho)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15821
174-177 Aleksandra Templin (al_templin)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15821
178-179 Wiktoria Pietrzak (wiktoria_p)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15822
178-179 Kacper Romanowski (Kacprom)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15822
180-181 Ignacy Biskup (IgnacyB)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15823
180-181 Igor Kulmanowski (Igor_Coolman)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15823
182-183 Szymon Gościcki (SZYMON_G)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15824
182-183 Mateusz Modzelewski (Mateusz_M)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15824
184 Maciek Ozga (Barnaba)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15826
185 Jan Kwasny (cytrynk0)
IX LO, Gdańsk
> 9999
+1
1 15844
186 Aleksandra Sad (s_sanka)
IX LO, Gdańsk
> 9999
+3
1 15884
187 Mateusz Sawicz (natcdkt)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15910
188 Łukasz Meller (LukaszMeller123)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15921
189 Kuba Tusk (Kuba_Tuskk)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15922
190-192 Aleksander Grabowski (laurius333)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15924
190-192 Przemyslaw Jarosz (PRZJARO31)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15924
190-192 Amelia Tomkiewicz (Amelia)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15924
193-195 Filip Łącz (Laczu)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15925
193-195 Lena Rembowska (Lena_R)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15925
193-195 Andrzej Topolski (nakjvg)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15925
196-198 Lilianna Jarocka (Lila-_-Ja)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15926
196-198 Natalia Sobczyk (natalia)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15926
196-198 Paulina Warężak (paulina)
IX LO, Gdańsk
> 9999
 
1 15926
199 Wiktor Radziej (wiktorrad)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
 
  (+5)
 
  (+2)
1 16209
200 Artur Kummer (artur_kummer)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
 
  (+2)
 
  (+1)
1 16219
201 Bartosz Budniak (bartek_budniak)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
1 16221
202 Daria Markevich (daria_markevich)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
1 16222
203 Oliwia Karnowska (oliwia_karnowska)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
1 16223
204 Dominika Antkowiak (Dominika)
III LO, Gdańsk
> 9999
 
1 16231
205 Cyprian Należny (cypr)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
 
  (+5)
> 9999
+1
 
  (+1)
1 19412
206 Julian Tasior (juliurius)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
> 9999
 
1 19428
207 Michal Jóżwik (mjozwik)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
> 9999
+10
1