Problem description


Plemiona
(plemiona)
Memory limit: 32 MB
Time limit: 7.00 s

Po dwóch stronach rzeki żyją dwa plemiona, a każde z nich posługuje się swoim lokalnym dialektem. Wodzowie obu plemion zgodnie chcieliby wybudować na rzece most, który połączy ich plemiona (ta zgodność wymagała wielu dni rozmów “na migi” prowadzonych z dwóch różnych brzegów rzeki). Powstał jednak poważny problem – wspólne wybudowanie mostu wymaga stabilnej i sprawnej komunikacji między plemionami.

Szaman Twojego plemienia, po wielu dniach wytężonej obserwacji, rozpracował już różnicę między dialektami. Zdanie z jednego dialektu można przetłumaczyć na drugi dialekt, odwracając kolejność słów w tym zdaniu. Przykładowo zdanie sele sinazo iinkuni zebhulorho z jednego dialektu tłumaczy się do zebhulorho iinkuni sinazo sele w drugim dialekcie.

Wódz Twojego plemienia powierzył Ci zadanie przetłumaczenia jego szczegółowej koncepcji mostu na dialekt drugiego plemienia. Pomóż swojemu Wodzowi, a otrzymasz przywilej przecięcia wstęgi na nowopowstałym moście!

Wejście

W pierwszym wierszu wejścia znajduje się jedna dodatnia liczba całkowita N, określająca liczbę zdań, które trzeba przetłumaczyć.

Po pierwszym wierszu wejścia następuje N opisów zdań.

Każdy opis zdania składa się z dwóch wierszy: w pierwszym z nich znajduje się jedna dodatnia liczba całkowita Li, określająca liczbę słów w zdaniu, a w drugim z nich znajduje się Li słów pooddzielanych pojedynczymi odstępami, które składają się na jedno zdanie.

Wyjście

Dla każdego podanego zdania należy w osobnym wierszu wypisać jego tłumaczenie na drugi dialekt.

Ograniczenia

Słowa złożone są z małych liter alfabetu łacińskiego, sumaryczna długość wszystkich podanych słów nie przekracza 500 000, 1 ≤ N, Li ≤ 500 000.

Przykład

Input
2
1
siyaqala
4
sele sinazo iinkuni zebhulorho
Output
siyaqala 
zebhulorho iinkuni sinazo sele 
Input
2
9
borokho bo lokela ho ba boholo joalo ka mammoth
6
le bophara bo lekanang le matsale
Output
mammoth ka joalo boholo ba ho lokela bo borokho 
matsale le lekanang bo bophara le 
Input
3
2
deras sungai
6
kita pondok sekuat mestilah itu jambatan
4
terjemahan dengan berjaya semoga
Output
sungai deras 
jambatan itu mestilah sekuat pondok kita 
semoga berjaya dengan terjemahan