Ranking


Contest
Turniej indywidualny nr 16
# Name
A
B
C
D
E
F
G
H
1 Krzysztof Olejnik (Krzychuo)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
96
+2
4
 
11
+2
30
+1
142
+1
13
 
6 416
2 Adam Gąsienica-Samek (Adam_GS)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
144
+1
132
 
130
 
173
+2
133
 
166
 
6 938
3 Kamil Szymczak (kamilszymczak1)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
54
 
6
 
15
 
39
 
16
 
 
  (+6)
5 130
4 Bartosz Niedźwiedź (bartmath)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
59
 
12
 
22
 
44
 
26
 
5 163
5 Michał Burzyński (Seraphim)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
8
 
16
 
26
+2
48
+1
53
 
 
  (+3)
5 211
6 Mateusz Kowalski (Itnes)
VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz
72
+1
20
+1
10
+1
41
 
23
 
5 226
7 Konrad Pajewski (Konti2)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
20
 
28
 
49
+2
64
 
32
 
5 233
8 Hubert Susoł (Hsusol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
47
+1
14
 
31
+2
76
 
35
 
5 263
9 Natalia Mietelska (nmietelska)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
93
+1
32
 
20
 
65
 
36
 
5 266
10 Adam Sołtan (ahsoltan)
Uniwersytet Warszawski, Warszawa
38
+3
12
 
20
+3
53
 
25
 
5 268
11 Ignacy Boehlke (Bombylius)
XIII LO, Szczecin
96
+2
25
 
33
 
 
  (+2)
55
 
37
 
5 286
12 Magdalena Pawicka (magdapawicka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
76
+2
14
 
26
+1
106
 
32
 
5 314
13 Jakub Trela (kubat)
Uniwersytet Jagielloński, Kraków
86
 
51
+1
23
+1
 
  (+1)
68
+1
30
 
5 318
14 Marek Kycia (marek_kycia)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
43
 
23
+1
11
+1
100
+4
27
 
5 324
15 Franciszek Kurlej (Franek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
111
+4
13
 
20
 
81
 
24
 
5 329
16 Szymon Nowak (Szymon_25)
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Racibórz
20
+2
28
 
80
 
68
+1
98
 
5 354
17 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
83
+2
29
 
35
+1
53
+3
37
 
5 357
18 Stanisław Turkowski (statur2137)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
96
+2
33
 
41
 
72
 
76
 
5 358
19 Karol Żeleźnik (kzeleznik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
92
+3
18
 
15
 
69
+5
22
 
5 376
20 Marcin Rolbiecki (swm4r)
I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej, Bytów
54
+2
13
 
9
+1
125
+5
17
 
5 378
21 Małgorzata Wróbel (m_wrobel)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
96
 
75
 
63
+1
50
+1
68
 
5 392
22 Mikołaj Owczarz (Pedro_LKR)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
106
+5
4
 
16
+2
73
+2
25
 
5 404
23 Anna Roczek (Trytytka)
Liceum Ogólnokształcące „Liceum w Chmurze”, Katowice
100
+3
8
 
32
+1
94
+3
37
 
5 411
24 Aleksander Olszewski (alekolsz)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
96
 
85
 
13
 
123
+2
58
 
5 415
25 Adam Maleszka (maleszka)
XIII LO, Szczecin
41
 
66
 
82
 
116
 
127
 
5 432
26 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
66
+2
12
+1
97
+2
75
+3
24
 
5 434
27 Aleksandra Ponikowska (AleksandraPonikowska)
I LO im. Stanisława Dubois, Koszalin
126
 
48
+2
55
 
75
+2
59
+1
5 463
28 Adam Sowiński (adam_sowinski06)
IX LO im.Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa
141
+2
28
 
107
 
112
 
38
 
5 466
29 Mikołaj Żuber (nokopter)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
126
+2
46
 
60
+1
98
 
85
 
5 475
30 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
169
 
107
 
10
 
42
+1
141
 
5 489
31 Nina Bartl (Reol)
Liceum Ogólnokształcące, Zgorzelec
154
+6
68
 
18
 
87
 
46
 
5 493
32 Wojciech Cieślik (Saurfang)
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa
135
+3
49
 
64
+2
98
 
60
 
5 506
33 Jacek Markiewicz (Jacolek320)
Uniwersytet Jagielloński, Kraków
126
+1
40
 
14
+1
 
  (+1)
122
+8
35
 
5 537
34-35 Patrycja Dzielendziak (Patrycjadz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
143
+10
23
+1
29
 
64
+2
33
 
5 552
34-35 Mikołaj Zabłocki (mikolaj-zablocki)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
125
+1
53
 
14
+2
137
+6
43
 
 
  (+1)
5 552
36 Jan Kozubal (Janko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
168
+5
114
+2
38
+2
89
+1
45
 
5 654
37 Dawid Lebryk (daw222)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
 
  (+3)
16
 
24
 
54
 
9
 
4 103
38 Tymon Kłoda (tymon)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
28
 
16
 
63
 
22
 
4 129
39 Olaf Domański (olafdom)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+10)
23
 
17
 
62
 
37
 
4 139
40 Michał Kurpiewski (Michal_Kurpiewski)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+5)
24
 
18
+1
59
 
32
 
4 153
41 Michal Szydlo (myny)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
45
+1
24
 
32
 
37
 
4 158
42 Filip Rogowski (FilipRogowski)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
 
  (+6)
33
 
26
 
61
+1
36
 
4 176
43 Nhat Quang Nguyen Doan (Tomski_tomhe)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
80
+2
24
 
7
 
 
  (+8)
28
 
4 179
44 Magdalena Kociubińska (maddie)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+2)
32
+3
7
 
71
 
27
 
4 197
45 Szymon Urban (szymi1409)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Kleszczów
 
  (+2)
47
 
36
 
80
 
41
 
4 204
46 Dawid Szkudlarski (Kret2357)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
 
  (+10)
21
+1
24
+2
86
 
27
 
4 218
47 Cyprian Lasa (wiljam144)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+2)
56
 
20
 
119
 
41
 
4 236
48 Roksana Cibor (RoxieC)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+4)
105
+1
12
 
79
 
25
 
4 241
49 Ignacy Kus (trashcat)
XIII LO, Szczecin
25
+1
35
+2
66
+1
37
 
4 243
50 Jerzy Olkowski (jerzyk)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
 
  (+1)
24
+1
33
 
73
+3
35
 
4 245
51 Stanisław Sowa (NightBird62)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+3)
54
+1
19
 
125
 
29
 
4 247
52 Franciszek Czauderna (stevo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
 
  (+2)
23
 
16
+2
103
+2
27
 
4 249
53 Wiktoria Goworek (wiktoriag)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+1)
19
 
61
+1
45
+2
68
 
4 253
54 Mikołaj Wrzesiński (Mik01aj)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź
125
+1
13
 
34
+1
 
  (+5)
42
 
4 254
55 Mateusz Wojewódzki (Wocki)
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Gdańsk
 
  (+11)
57
 
39
 
94
+1
48
 
4 258
56 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
 
  (+8)
36
 
48
+2
84
 
54
 
4 262
57 Łukasz Drukała (masflam)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
88
+1
99
+1
17
 
 
  (+4)
29
 
4 273
58 Jakub Grzelak (KubaGrzelak)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+1)
85
 
35
+3
69
 
25
 
4 274
59 Max Makówka (0xMax)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+5)
96
+1
26
 
118
 
35
 
4 295
60 Paweł Litwin (Pewciu)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, Lubin
 
  (+1)
71
+1
15
 
162
 
37
 
4 305
61 Weronika Bala (wera.bala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+1)
67
 
38
+1
138
 
79
 
4 342
62 Michał Hajac (Zniizer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
+1
12
+1
142
+4
21
 
4 347
63 Leon Ujma (l299l_leo)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+3)
65
+1
32
 
161
 
78
 
4 356
64 PIotr Ochal (Rybek)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
133
+1
47
 
60
+2
 
  (+6)
66
 
4 366
65 Łukasz Fac (lukasz_fac)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+2)
54
 
27
+1
169
+3
46
 
4 376
66 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+6)
62
+2
46
+2
167
 
32
 
4 387
67 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+12)
59
+1
46
+6
90
+2
24
 
4 399
68 Maciej Kuczyński (maxitrox)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+2)
108
 
114
+3
82
+1
52
 
4 436
69 X Y (X)
École Polytechnique Fédérale de Lausanne, Lausanne
 
  (+5)
124
+2
44
+1
149
 
72
 
4 449
70 Franciszek Szymula (Franuch_)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+1)
128
 
19
 
117
+4
112
+1
4 476
71 Antoni Iwanowski (antekiwa)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+5)
59
+3
113
+4
125
 
65
 
4 502
72 Filip Borek (filipborek)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
131
+2
84
 
139
 
 
  (+4)
117
 
4 511
73 Tomasz Kruk (TomaszKruk)
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+2)
169
 
69
+1
161
+3
78
 
4 557
74 Aleks Popkowski (AlexD)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
159
+4
132
+1
124
 
101
 
4 616
75 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
176
+9
35
 
88
+5
42
 
4 621
76 Aleksander Wieczorek (Aleksander_Wieczorek)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+2)
22
 
12
 
 
  (+2)
27
 
3 61
77 Adam Wystrychowski (adamkaktus)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
 
  (+1)
28
 
15
 
20
 
3 63
78 Marta Starczewska (Marta3679)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
28
 
10
 
 
  (+5)
40
 
3 78
79 Bartosz Olizarowski (Bartek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+1)
19
 
28
 
 
  (+4)
34
 
3 81
80 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
 
  (+1)
29
 
14
+1
 
  (+6)
38
 
3 101
81 Grzegorz Głogowski (GrzegorzG)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
 
  (+1)
12
+1
22
+1
 
  (+7)
28
 
3 102
82 Mikołaj Krzeszowiak (bit)
XIII LO, Szczecin
 
  (+8)
10
 
78
 
19
 
3 107
83 Alex Basałaj (abasalaj)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
31
 
23
+1
 
  (+3)
36
 
3 110
84 Jakub Świtoń (kubek)
Szkoła Podstawowa nr 6, Szczecin
34
 
25
+2
29
 
3 128
85 Aiman Ghanim (ajmenG)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+3)
34
 
45
 
 
  (+6)
51
 
3 130
86 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
+1
20
 
 
  (+1)
40
 
3 133
87 Maciej Goldeman (UbergHax)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
 
  (+4)
 
  (+7)
26
+1
50
+1
59
 
3 175
88 Jagoda Dębicka (metafresti)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
71
+1
46
+1
 
  (+5)
29
 
3 186
89 Bartłomiej Niedbała (dubajstan)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, Lubin
 
  (+3)
54
 
130
 
 
  (+1)
38
 
3 222
90 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
 
47
+1
98
 
3 223
91 Julia Nadolska (Supertik)
VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz
 
  (+1)
28
 
169
 
40
 
3 237
92 Dawid Szymanowicz (dawszym77)
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Gdańsk
66
+1
112
 
50
 
3 248
93 Mateusz Nowak (m_nowak)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
159
 
60
 
 
  (+2)
37
 
3 256
94 Adam Gałęziewski (Kayen)
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Gdańsk
 
  (+4)
 
  (+12)
23
+2
85
+4
29
 
3 257
95 Jeremi Wawszczyk (jeremi_wawszczyk)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+4)
42
 
131
 
86
 
3 259
96-97 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
73
+5
29
+1
 
  (+9)
43
 
3 265
96-97 Szymon Pawlicki (Szymon_Pawlicki)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
84
+1
47
+2
74
 
3 265
98 Mikołaj Juszczak (mikolajjuszczak)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
 
  (+3)
 
  (+4)
26
 
150
+3
32
 
3 268
99 Dominik Jarosławski (dJaroo)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+2)
155
+2
21
+1
 
  (+5)
37
 
3 273
100 Mikolaj Pisula (mpisula)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach, Katowice
 
  (+1)
67
 
100
 
111
 
3 278
101 Wojciech Olbrych (WojciechOlbrych)
I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica
 
  (+1)
108
 
29
 
 
  (+3)
144
 
3 281
102 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+5)
56
+1
126
 
81
 
3 283
103 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
127
+2
31
+1
77
 
3 295
104-105 Jakub Łabno (warten)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
107
+2
50
 
73
+2
 
  (+4)
3 310
104-105 Marcin Otte (M4RC1NO)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
 
  (+5)
 
  (+2)
54
 
151
+2
65
 
3 310
106 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+6)
89
+2
50
+4
 
  (+2)
60
 
3 319
107 Michał Pilarski (m_pil)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
 
  (+1)
154
+1
 
  (+1)
71
 
76
 
3 321
108 Michał Stańczyk (argelos)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+1)
119
+3
60
+1
 
  (+10)
65
 
3 324
109 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+4)
57
+2
157
 
86
 
3 340
110 Szymon Karcz (karcz)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
 
  (+4)
171
+2
59
 
 
  (+11)
71
 
3 341
111 Michał Stopiński (Ziemniak)
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Gdańsk
 
  (+16)
 
  (+2)
67
+1
91
 
108
+3
3 346
112 Zofia Przygoda (NotTooCreative)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+2)
84
 
127
 
140
 
3 351
113 Mateusz Królicki (mateus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+6)
42
+2
134
+1
95
+2
3 371
114 Kacper Kuchcik (KacperKuchcik)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
60
 
177
+1
157
 
3 414
115 Igor Czaplicki (igor_cz)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+1)
132
 
174
 
142
 
3 448
116 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+4)
10
 
179
+9
83
 
3 452
117 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
167
+4
127
+3
57
 
3 491
118 Julia Olzak (jolzak)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+3)
19
 
29
 
2 48
119 Kamil Gomuła (Kamil)
VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom
28
 
34
 
2 62
120 Marta Smolej (msmolej)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
 
  (+5)
22
+2
 
  (+1)
26
 
2 88
121 Mikołaj Małysz (mikolajm)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+1)
59
 
37
 
2 96
122 Karol Mastalerz (KarolMastalerz)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+4)
 
  (+3)
49
 
 
  (+5)
52
 
2 101
123 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
 
  (+6)
21
 
 
  (+4)
84
 
2 105
124 Szymon Gawrylak (lakarnum)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+1)
37
 
70
 
2 107
125 Dominik Drożdż (NisGame)
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
 
  (+7)
32
 
 
  (+3)
90
 
2 122
126 Gabriela Szewczyk (gabrielaszewczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
77
 
57
 
2 134
127 Ignacy Koszyk (Ignacy110)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
 
  (+2)
56
 
83
 
2 139
128 Filip Kucharczyk (dzonas)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+3)
 
  (+3)
67
 
75
 
2 142
129 Wojciech Wolski (Wojciech)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+5)
65
 
79
 
2 144
130 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
+1
 
  (+6)
83
 
2 149
131 Tomasz Faraniec (Tomek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+1)
52
+3
40
 
2 152
132 Olga Kraszewska (Olgak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+5)
 
  (+4)
59
 
99
 
2 158
133 Mateusz Wojaczek (mateuszwojaczek)
Zespoł Szkoł nr 1 im. Księdza Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie, Jędrzejów
 
  (+3)
41
 
58
+3
 
  (+3)
2 159
134 Emilia Gajewska (emiliagajewska)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+3)
94
 
 
  (+1)
74
 
2 168
135 Dawid Muszyński (muszyndm)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+5)
56
+3
 
  (+8)
61
 
2 177
136 Filip Morawiec (filipmorson)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach, Katowice
49
+2
69
+1
 
  (+4)
2 178
137 Tymon Lorek (LorekT)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+15)
 
  (+1)
54
+4
47
 
2 181
138 Krzysztof Lizak (kszychu007)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
 
  (+1)
 
  (+3)
80
+2
75
 
2 195
139 Dominika Stankiewicz (dominikastankiewicz)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
65
+3
73
 
2 198
140 Rafał Kotarski (rafkot14)
II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Konin
 
  (+3)
115
+2
44
 
2 199
141 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+7)
59
+3
82
 
2 201
142 Grzegorz Martyna (grzes_m)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
118
+3
 
  (+7)
32
 
2 210
143 Wiktor Ludwichowski (Kao_UwU)
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk
 
  (+4)
 
  (+4)
21
+1
133
+2
2 214
144 Zuzia Kieś (zuz.ia99_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+4)
60
+1
105
+2
2 225
145 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+2)
97
+1
109
 
2 226
146 Mikołaj Głowacki (MikolajGl)
Katolickie liceum ogólnokształcące, Gdynia
77
 
120
+2
2 237
147 Mikołaj Muchowski (MMuchowski)
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin
108
+1
119
 
2 247
148 Patryk Kowiel (Patryk)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
 
  (+2)
101
+3
89
 
2 250
149 Kacper Popek (Kacper)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+2)
81
+2
113
+1
2 254
150 Filip Nowak (Filip56)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
 
  (+3)
 
  (+1)
70
 
 
  (+1)
132
+3
2 262
151 Franciszek Przybył (Random)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
118
 
160
 
2 278
152 Maciej Kupiec (Kojfer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
 
  (+1)
106
+3
124
 
2 290
153 Rafał Rajkowski (rafi0)
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, Lubin
 
  (+1)
56
 
145
+5
2 301
154 Cezary K (CezarLord)
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy, Legnica
 
  (+2)
 
  (+2)
169